İstanbul Peyzaj, Peyzaj Malzemeleri, Süs Bitkileri, Park ve Bahçeler Fuarı
13 - 15 Kasım 2024
İstanbul Fuar Merkezi 9,10 ve 11. Salonlar

Biz Athena Fuarcılık A.Ş. olarak, İstanbul ve Londra Peyzaj Fuarlarımız ile oluşturduğumuz seride, sizlerin pazar payınız ve ticari hacminiz üzerinde katkı sağlayabilmek ve zamanın gerisinde kalmadan potansiyel yeni pazarlara ve müşterilere ulaşabilmenizi sağlamak için çalışıyoruz. Bölgesel ve küresel düzeyde ekonomik ve politik gelişmeleri yakından takip ediyor, açılabilecek tüm yeni pazarlara göre hedef ziyaretçi kitlemizi, müşteri gruplarımızı ve pazarlama planlarımızı güncelliyoruz.

Peyzaj Fuarlarımızın temelini “Sürdürülebilirlik”, “Yenilikçilik” ve “Teknoloji Odaklılık” oluşturuyor. Fuarlarımızda yalnızca katılımcılarımızın stantlarını açması ve ziyaretçilerimizin alanı gezmesinden daha ileride, iş insanları arası etkileşimleri ve iletişimleri arttırabilecek ortamlar sunuyoruz. Tüm benzer fuarlara karşı hep bir adım önde olmak hedefiyle çalışıyoruz.

Sizleri de 13 - 15 Kasım 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 9,10 ve 11. salonlarda aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.
Londra Peyzaj, Peyzaj Malzemeleri, Süs Bitkileri, Park ve Bahçeler Fuarı
Mayıs 2025


Sahip olduğu özgün peyzaj kültürü ve ekolü ile İngiltere dünyada sayılı ülkelerden biridir. Aynı zamanda kişi başı yeşil alan harcaması bakımından da Avrupa Birliği ortalamasının üzerindedir. Bu sebeplerle nitelikli ve büyük bir pazardır. Ayrıca ülkelerin İngiltere ile ikili ticari anlaşmalara yönelmesi, gümrük prosedürlerinin Avrupa Birliği mevzuatı dışında özelleştirilecek olması, tarife ve karantina süreçlerinin yeniden belirleniyor olması gibi çok sayıda etmen Brexit sonrası İngiltere'yi ülkemiz Peyzaj ve Süs Bitkileri sektör temsilcileri için göz ardı edilemez nitelikte cazip bir pazar haline getirmiştir.

London Int'l Landscaping Fair ile, sizlerin pazar payınız ve ticari hacminiz üzerinde katkı sağlayabilmek ve zamanın gerisinde kalmadan bu yüksek potansiyel yeni pazara ve müşterilere ulaşabilmenizi sağlıyoruz. London Int'l Landscaping Fair yalnızca Türkiye'den değil, tüm dünyadan katılımına açık uluslar arası bir fuardır. Fuar Mayıs 2025 tarihinde Olympia London, West Hall de düzenlenmektedir.

Yepyeni bir vizyon ile, yeni ve gelişmiş pazarlara açılmanız için sizleri de London International Landscaping Fair'de görmekten memnuniyet duyacağız.
 
00

Gün


00

Saat


00

Dakika


00

Saniye


 
00

Gün


00

Saat


00

Dakika


00

Saniye


SİZE YENİ PAZARLAR AÇALIM

ŞİMDİ BİZE ULAŞIN


Kayıt Ol
//]]>